سوالات رایج

چه مدت طول می کشد از اینکه رابطه همزیستی میان مایکوریزا و گیاه اتفاق بیفتد؟
دشوار است این دقیقا مشخص شود زیرا ایجاد یک رابطه همزیستی با توجه به نوع گیاه، اندازه سیستم ریشه، نزدیکی محصول به سیستم ریشه در طی کاربرد، تغییرات دما، غیره

می توان گفت که همزیستی معمولا چند روز پس از تماس با قارچ های مایکوریزا و سیستم ریشه ایجاد می شود.

آیا مکمل های رشد با تمام گونه های گیاهی سازگار هستند؟
. نه، اما مطالعات گسترده دانشگاهی نشان داده اند که قارچ های میکوریزا ۹۰ درصد از گونه های گیاهی را کلنی می کنند. . فقط چند گونه جذب نمی شوند و اگر در تماس با میکوریزا قرار نگیرند، آنها منفی نخواهند بود.

آیا محصولات برای سلامتی حیوانات مضر است؟
نه، محصولات ما کاملا امن هستند. آنها مواد تشکیل دهنده ای ندارند که به حیوانات خطرناک باشند. . حتی اگر آنها مصرف شود، محصولات ما به حیوانات آسیب نمی رسانند زیرا آنها مواد سمی ندارند.

چرا استفاده از گلدان های بزرگ برای اثرگذاری بیشتر مایکوریزا اهمیت دارد؟
این همه موضوع فضا برای ریشه و فضا برای قارچ است تا آنها را رها کند. بزرگتر گلدان، ریشه های بیشتر و فضای بیشتر برای کلونیزاسیون اولیه و ثانویه توسط propagules قارچی توصیه می شود.

چرا فرهنگ های تله را برای حداقل چهار ماه افزایش می دهند؟
این توصیه برای تطبیق طیف وسیعی از گونه های میزبان ساخته شده است. چهار ماه هیچ نوع دوره زمانی جادویی نیست. در اینجا مهم است که گیاهان میزبان باید تمام وقت برای ریشه نیاز به پر کردن گلدان داشته باشند و پس از آن رشد گیاه را متوقف کنند و سپس برای حفظ ماه برای ماه دیگری که در طول رشد آنها مهم است، نگهداری شود.

ارسال یک نظراطلاعات تماس

info@turanbiotech.com

خانم مهندس معصومه نوری 09127731032

ایران - شاهرود

بلوار دانشگاه - پارک علم و فناوری استان سمنان - شرکت زیست فناور توران

کپی رایت © زیست فناور توران، طراحی شده توسط پویش گران پارتیان شاهرود