برای گیاهان گلخانه ای

گیاهان پرورش یافته و رشد یافته در اکثر محیط های تجاری گلخانه ای مراقبت شدید و تغذیه را دریافت می کنند. برنامه غذایی،نور و دما افزایش یافته، آبیاری منظم، تغذیه با مواد مغذی بالا تولید را به حداکثر برسانند. متاسفانه، سطوح بالای آب و مواد مغذی و عدم وجود قارچ مایکوریزا ، گیاهان را از تولید سیستم های ریشه ای گسترده که ممکن است برای پیوند موفق استفاده کنند، گیج می کند. هنگامی که نهایتا از سیستم مراقبتهای فشرده گلخانه برداشت شد، گیاهان اغلب به محیط نهایی انتقال داده می شوند.

تحقیقات علمی مستلزم نیاز به اکثر گیاهان برای تولید ریشه مایکوریزا خوب است. بازسازی قارچ های مایکوریزا با گیاه می تواند به طور چشمگیری باعث ایجاد رشد و سلامتی درازمدت گیاه شود. طیف وسیعی از مزایای سلامت گیاهان شامل افزایش جذب آب، افزایش انباشت مواد مغذی و بازدهی و افزایش بقای پیوند است.

در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان می توانند به طور قابل توجهی کاهش هزینه های رو به رشد آب و کود را با افزایش توانایی گیاهان برای استفاده از این اجزای مختلف از طریق تلقیح با قارچ های مایکوریزا کاهش دهند. اقتصاد مایکوریزا در حال تبدیل شدن بیشتر و جذاب تر است زیرا هزینه فن آوری ها با توجه به تکنولوژی پیشرفته، استفاده بیشتر و افزایش تولید، همراه است. امروزه درمان به راحتی می تواند به روش های مختلفی به کار گرفته شود تا بتواند به طور خاص به محصول و عملیات خاصی برسد. ما محصولاتی را پیشنهاد می کنیم که می توانند با هزینه کم و سهولت در کار و اثر دراز مدت آن باعث عملکرد بهتر گیاه شود.

ارسال یک نظراطلاعات تماس

info@turanbiotech.com

خانم مهندس معصومه نوری 09127731032

ایران - شاهرود

بلوار دانشگاه - پارک علم و فناوری استان سمنان - شرکت زیست فناور توران

کپی رایت © زیست فناور توران، طراحی شده توسط پویش گران پارتیان شاهرود